Головна › Чоловіки › Colombia › nick_torn

nick_torn

● Офлайн 22 Colombia Colombia HD
GOAL: 🔥 Control my Toy 5 mins 🔥 Shall we play? #cum#gay#twink#anal#fuckmachine
👁 15 налаштувань ⭐ 6,818 підписників 📍 Colombia
nick_torn зараз офлайн
nick_torn зараз офлайн Перейдіть за цим профілем або поверніться, коли прямий ефір знову стане доступним.

👀 Звести nick_torn за лаштунки

Відкрийте живу кімнату, щоб запросити приватну сесію або використовуйте функції приватної кімнати, що надаються стрімінговим сервісом.

🔒 Запитати приватну кімнату

Дивіться nick_torn онлайн на Chaturband

Підключайтеся, щоб побачити nick_torn у прямому ефірі на Chaturband. Приєднуйтесь до натовпу для потокової трансляції в реальному часі, інтерактивних запитів, опцій приватної кімнати та енергійних трансляцій прямо у вашому браузері.

Живе взаємодія з аудиторією

Перейдіть до живого чату та взаємодійте з nick_torn. Використовуйте інструменти для фанів, підказки та функції кімнати, щоб впливати на виступ у реальному часі.

Голосування фанатів та рейтинги

Підтримуйте за допомогою системи голосування Подобається/Не подобається. Ваш голос допомагає ранжувати виконавців і піднімати улюблених артистів на головній сцені.

VIP-пропуск у бекстейдж

Шукаєте більш прямий досвід? Використовуйте онлайн-чат або посилання на виконавців, щоб отримати доступ до приватних кімнат, промо-профілів та ексклюзивних бекстейдж-варіантів.

Популярні теги для nick_torn

#cum #gay #twink #anal #fuckmachine

🎸 Поради з швидкої навігації

  • Перегляд: Використовуйте ліві та праві стрілки, щоб переміщуватися між живими профілями, або натисніть R для випадкового профілю.
  • Повноекранний режим: Н pressing F to expand the player.
  • Гучність: Натисніть M, щоб увімкнути або вимкнути звук програвача.
  • Дії профілю: Використовуйте видимі елементи керування: підписка, список, поділитися, переглянути та просування для цього профілю.

PERFORMANCE STUDIO

nick_torn на одному погляді

Чітке бачення збереженої трансляційної активності, сигналів аудиторії та схем доступності. Усі історичні часові мітки відображаються в UTC.

Це посилання зберігає вибраний діапазон.
Рейтинг продуктивності—Показник трендовості
Рейтинг категорії—Серед відстежуваних профілів
Підписники6,818Поточна кількість джерел
Поточна аудиторія15Зараз офлайн
Час онлайн124h 14mОстанні 30 днів
Пік аудиторії18Записано у вибраному діапазоні

Інерція підписників

Як поточна кількість підписників змінилася порівняно з збереженими базовими лініями UTC.

Щоденні зміни +27 6,818 зараз · порівняно з 6,791 збережено 2026-10-18
Тижневі зміни +71 6,818 зараз · порівняно з 6,747 збережено 2026-10-12
Щомісячна зміна +194 6,818 зараз · порівняно з 6,624 збережено 2026-09-19

Зміни використовують останню загальну кількість з джерела та найближчу збережену базу UTC щонайменше за 1, 7 або 30 днів раніше. Від’ємне значення означає, що джерело повідомило менше підписників.

Що говорить записана історія

Читання з простим поясненням збереженої активності у цьому діапазоні. Воно описує минуле; не передбачає майбутній графік.

UTC
Покриття протягом активного дня67%20 of 30 days had recorded activity.
Найдовша активна серія3 днівПорядкові дати UTC з принаймні однією збереженою онлайн-сесією.
Найсильніший зафіксований деньSep 287h 07m онлайн · пік 7
Найактивніша година за UTCMon 14:00 UTC5h 00m записано в цьому діапазоні.
Як читати це: «Типова аудиторія» — це середнє, зважене за часом, з зафіксованих сесій, тоді як «Пік аудиторії» — найвищий зафіксований переглядач за одну хвилю. Порожній день означає, що трекер не зафіксував сесію; це не доводить, що модель була недоступна протягом всього дня.
Що означає кожне число

Рейтинг продуктивності — це актуальний матеріалізований орієнтир тренду; нижчий рейтинг означає сильніший. Рейтинг категорії використовує той самий орієнтир лише серед відповідної категорії.

Час онлайн, сесії, щоденна тенденція та теплову карту формує трекер активності в часовій зоні UTC. Вони відображають зафіксовані спостереження, а не обіцяний розклад або повний журнал трансляцій.

Підписники та живі глядачі беруться з останнього імпортованого знімка кімнати. Типічна аудиторія зважується за зафіксований час, тоді як пік аудиторії — найвище збережене спостереження в обраному діапазоні.

Зміна кількості підписників порівнює поточне імпортоване значення з денними базовими знімками у часовому поясі UTC. Відʼємне значення означає нижчу цифру у джерелі; це не прогноз або міра активності учасників на Chaturband.

Рейтинги використовують поточний матеріалізований бенчмарк продуктивності; загальна кількість переглядачів та підписників береться з останнього імпортованого знімка кімнати.

Порівняння трансляцій

Порівняти останню активність

Додайте інших перформерів для порівняння підтверджених часу трансляції, сесій, активних днів та пікової аудиторії за вибраний період.

2026-10-13 → 2026-10-19 UTC

ВиконавецьЧас трансляціїСесіїАктивні дніСередня сесіяНайбільша аудиторіяДії
#1@nick_tornПоточний профіль 31h 09m 5 5 374 хв 15

Відгуки спільноти

Серйозні відгуки для nick_torn

— / 5 0 затверджені відгуки
Показати якість0.0
Тіло та презентація0.0
Рівень активності0.0
Особистість та доброта0.0
Милота0.0
Взаємодія глядачів0.0
Поки що відсутні затверджені відгуки. Власники облікових записів можуть залишити перший детальнийвідгук нижче.

Напишіть серйозний відгук

Оцінюйте кожну категорію та описуйте шоу конкретно й поважно. Відгуки публікуються лише після модерації.

Увійдіть, щоб залишити відгук

FAQ фанатів

Is nick_torn online right now?

nick_torn is currently listed as offline. This profile updates automatically when the source feed reports a new live broadcast.

Where is nick_torn broadcasting from?

The latest source snapshot lists nick_torn as broadcasting from Colombia.

Does nick_torn have a generated preview?

Yes. nick_torn currently has AVIF, MP4 preview media available on this profile.

What stream quality is listed for nick_torn?

The latest source snapshot lists nick_torn at HD quality. Actual playback quality can change with the live broadcast.

How can I watch nick_torn live?

Use the live-room action on this profile to continue to nick_torn through the streaming provider. Public profile information remains available on Chaturband.

Переглянути каталог живих виступів

Якщо вам сподобався живий сет від nick_torn, перегляньте інших виконавців на Chaturband. Використовуйте внутрішні посилання нижче, щоб переглядати схожі живі виступи за категорією, країною, аудиторією та тегом.

Найкраще оцінені Чоловічий виконавецьs Colombian Чоловічий виконавець мовників Заголовок Чоловічий виконавець стрімів Інтимні Чоловічий виконавець кімнати за кулісами Трендові шоу з Чоловічий виконавець Відкрити виконавців з Colombian Живі концертні виступи #cum Переглядайте трансляції з тегом Cum Чоловічий виконавець #cum артисти Colombian Чоловічий виконавець #cum набори Топ Colombian #cum актів Живі концертні виступи #gay Переглядайте трансляції з тегом Gay Чоловічий виконавець #gay артисти Colombian Чоловічий виконавець #gay набори Топ Colombian #gay актів Живі концертні виступи #twink Переглядайте трансляції з тегом Twink Чоловічий виконавець #twink артисти Colombian Чоловічий виконавець #twink набори Топ Colombian #twink актів Живі концертні виступи #anal Переглядайте трансляції з тегом Anal Чоловічий виконавець #anal артисти Colombian Чоловічий виконавець #anal набори Топ Colombian #anal актів Живі концертні виступи #fuckmachine Переглядайте трансляції з тегом Fuckmachine

Керування інтерактивною іграшкою

Переглядайте виконавців з інтерактивними можливостями кімнати, інструментами чату у реальному часі, цілями фанатів та опціями чайових, розробленими для участі живої аудиторії.

Палаючі дуети та живі виступи

Відкрийте для себе сольних виконавців, пари, дуети та тематичні живі кімнати, організовані через чисті категорійні сторінки та швидкі внутрішні фільтри.

Ексклюзивний пропуск за лаштунки

Багато виконавців пропонують приватні кімнати, промо‑профілі та прямі посилання для фанатів, які хочуть більш персоналізований прямий ефір.