Головна Жінки Colombia lunaa_sub

lunaa_sub

● Офлайн Colombia Colombia SD
👁 10 налаштувань ⭐ 3,549 підписників 📍 Bogota D.C., Colombia
lunaa_sub зараз офлайн
lunaa_sub зараз офлайн Перейдіть за цим профілем або поверніться, коли прямий ефір знову стане доступним.

👀 Звести lunaa_sub за лаштунки

Відкрийте живу кімнату, щоб запросити приватну сесію або використовуйте функції приватної кімнати, що надаються стрімінговим сервісом.

🔒 Запитати приватну кімнату

Дивіться lunaa_sub онлайн на Chaturband

Підключайтеся, щоб побачити lunaa_sub у прямому ефірі на Chaturband. Приєднуйтесь до натовпу для потокової трансляції в реальному часі, інтерактивних запитів, опцій приватної кімнати та енергійних трансляцій прямо у вашому браузері.

Живе взаємодія з аудиторією

Перейдіть до живого чату та взаємодійте з lunaa_sub. Використовуйте інструменти для фанів, підказки та функції кімнати, щоб впливати на виступ у реальному часі.

Голосування фанатів та рейтинги

Підтримуйте за допомогою системи голосування Подобається/Не подобається. Ваш голос допомагає ранжувати виконавців і піднімати улюблених артистів на головній сцені.

VIP-пропуск у бекстейдж

Шукаєте більш прямий досвід? Використовуйте онлайн-чат або посилання на виконавців, щоб отримати доступ до приватних кімнат, промо-профілів та ексклюзивних бекстейдж-варіантів.

Популярні теги для lunaa_sub

#nonude #latina #curly #young

🎸 Поради з швидкої навігації

  • Перегляд: Використовуйте ліві та праві стрілки, щоб переміщуватися між живими профілями, або натисніть R для випадкового профілю.
  • Повноекранний режим: Н pressing F to expand the player.
  • Гучність: Натисніть M, щоб увімкнути або вимкнути звук програвача.
  • Дії профілю: Використовуйте видимі елементи керування: підписка, список, поділитися, переглянути та просування для цього профілю.

PERFORMANCE STUDIO

lunaa_sub на одному погляді

Чітке бачення збереженої трансляційної активності, сигналів аудиторії та схем доступності. Усі історичні часові мітки відображаються в UTC.

Це посилання зберігає вибраний діапазон.
Рейтинг продуктивностіПоказник трендовості
Рейтинг категоріїСеред відстежуваних профілів
Підписники3,549Поточна кількість джерел
Поточна аудиторія10Зараз офлайн
Час онлайн24h 47mОстанні 30 днів
Пік аудиторії10Записано у вибраному діапазоні

Інерція підписників

Як поточна кількість підписників змінилася порівняно з збереженими базовими лініями UTC.

Щоденні зміни +7 3,549 зараз · порівняно з 3,542 збережено 2026-09-23
Тижневі зміни +14 3,549 зараз · порівняно з 3,535 збережено 2026-09-17
Щомісячна зміна +59 3,549 зараз · порівняно з 3,490 збережено 2026-08-25

Зміни використовують останню загальну кількість з джерела та найближчу збережену базу UTC щонайменше за 1, 7 або 30 днів раніше. Від’ємне значення означає, що джерело повідомило менше підписників.

Що говорить записана історія

Читання з простим поясненням збереженої активності у цьому діапазоні. Воно описує минуле; не передбачає майбутній графік.

UTC
Покриття протягом активного дня57%17 of 30 days had recorded activity.
Найдовша активна серія5 днівПорядкові дати UTC з принаймні однією збереженою онлайн-сесією.
Найсильніший зафіксований деньSep 85h 17m онлайн · пік 6
Найактивніша година за UTCTue 20:00 UTC3h 56m записано в цьому діапазоні.
Як читати це: «Типова аудиторія» — це середнє, зважене за часом, з зафіксованих сесій, тоді як «Пік аудиторії» — найвищий зафіксований переглядач за одну хвилю. Порожній день означає, що трекер не зафіксував сесію; це не доводить, що модель була недоступна протягом всього дня.
Що означає кожне число

Рейтинг продуктивності — це актуальний матеріалізований орієнтир тренду; нижчий рейтинг означає сильніший. Рейтинг категорії використовує той самий орієнтир лише серед відповідної категорії.

Час онлайн, сесії, щоденна тенденція та теплову карту формує трекер активності в часовій зоні UTC. Вони відображають зафіксовані спостереження, а не обіцяний розклад або повний журнал трансляцій.

Підписники та живі глядачі беруться з останнього імпортованого знімка кімнати. Типічна аудиторія зважується за зафіксований час, тоді як пік аудиторії — найвище збережене спостереження в обраному діапазоні.

Зміна кількості підписників порівнює поточне імпортоване значення з денними базовими знімками у часовому поясі UTC. Відʼємне значення означає нижчу цифру у джерелі; це не прогноз або міра активності учасників на Chaturband.

Рейтинги використовують поточний матеріалізований бенчмарк продуктивності; загальна кількість переглядачів та підписників береться з останнього імпортованого знімка кімнати.

Порівняння трансляцій

Порівняти останню активність

Додайте інших перформерів для порівняння підтверджених часу трансляції, сесій, активних днів та пікової аудиторії за вибраний період.

2026-09-18 → 2026-09-24 UTC

ВиконавецьЧас трансляціїСесіїАктивні дніСередня сесіяНайбільша аудиторіяДії
#1@lunaa_subПоточний профіль 4h 38m 7 5 40 хв 10

Відгуки спільноти

Серйозні відгуки для lunaa_sub

— / 5 0 затверджені відгуки
Показати якість0.0
Тіло та презентація0.0
Рівень активності0.0
Особистість та доброта0.0
Милота0.0
Взаємодія глядачів0.0
Поки що відсутні затверджені відгуки. Власники облікових записів можуть залишити перший детальнийвідгук нижче.

Напишіть серйозний відгук

Оцінюйте кожну категорію та описуйте шоу конкретно й поважно. Відгуки публікуються лише після модерації.

Увійдіть, щоб залишити відгук

FAQ фанатів

Is lunaa_sub online right now?

lunaa_sub is currently listed as offline. This profile updates automatically when the source feed reports a new live broadcast.

Where is lunaa_sub broadcasting from?

The latest source snapshot lists lunaa_sub as broadcasting from Colombia.

Does lunaa_sub have a generated preview?

Yes. lunaa_sub currently has AVIF, MP4 preview media available on this profile.

What stream quality is listed for lunaa_sub?

The latest source snapshot lists lunaa_sub at SD quality. Actual playback quality can change with the live broadcast.

How can I watch lunaa_sub live?

Use the live-room action on this profile to continue to lunaa_sub through the streaming provider. Public profile information remains available on Chaturband.

Переглянути каталог живих виступів

Якщо вам сподобався живий сет від lunaa_sub, перегляньте інших виконавців на Chaturband. Використовуйте внутрішні посилання нижче, щоб переглядати схожі живі виступи за категорією, країною, аудиторією та тегом.

Найкраще оцінені Жіночий сольний номерs Colombian Жіночий сольний номер мовників Заголовок Жіночий сольний номер стрімів Інтимні Жіночий сольний номер кімнати за кулісами Трендові шоу з Жіночий сольний номер Відкрити виконавців з Colombian Живі концертні виступи #nonude Переглядайте трансляції з тегом Nonude Жіночий сольний номер #nonude артисти Colombian Жіночий сольний номер #nonude набори Топ Colombian #nonude актів Живі концертні виступи #latina Переглядайте трансляції з тегом Latina Жіночий сольний номер #latina артисти Colombian Жіночий сольний номер #latina набори Топ Colombian #latina актів Живі концертні виступи #curly Переглядайте трансляції з тегом Curly Жіночий сольний номер #curly артисти Colombian Жіночий сольний номер #curly набори Топ Colombian #curly актів Живі концертні виступи #young Переглядайте трансляції з тегом Young Жіночий сольний номер #young артисти Colombian Жіночий сольний номер #young набори Топ Colombian #young актів

Керування інтерактивною іграшкою

Переглядайте виконавців з інтерактивними можливостями кімнати, інструментами чату у реальному часі, цілями фанатів та опціями чайових, розробленими для участі живої аудиторії.

Палаючі дуети та живі виступи

Відкрийте для себе сольних виконавців, пари, дуети та тематичні живі кімнати, організовані через чисті категорійні сторінки та швидкі внутрішні фільтри.

Ексклюзивний пропуск за лаштунки

Багато виконавців пропонують приватні кімнати, промо‑профілі та прямі посилання для фанатів, які хочуть більш персоналізований прямий ефір.